ČAS MĚSÍCE: OD MENARCHÉ K MENOPAUZE – ŽENSKÉ POSVÁTNÉ CYKLY

Ženské cykly, stejně jako cykly přírody, přílivů a odlivů, měsíce, jsou po dlouhou dobu uctívány jako zdroj tajemné síly. V současné době se ženy po celém světě vracejí k starověkým rituálům. Vznikají ženské kruhy, aby vytvořily spřízněnost mezi tisíci podobně smýšlejícími sestrami. Tyto kruhy jsou pro ženy oporou, aby se mohly vyjádřit a odblokovat, aby mohly být smutné, když potřebují, aby znovu získaly kontrolu nad svými těly, nad strachem, který přichází s každodenní hrozbou rakoviny prsu a sexuálně přenosných nemocí.

A to je jen pouhý zlomek témat, kterým čelíme. Životní výzvy se zdají být jednoduší, když jsme obklopeny speciální léčivou energií, která vzniká v posvátném ženském kruhu. Společně zkoumáme alternativní způsoby léčení a používáme rituály svých prababiček.

Podělte se s Brooke Medicine Eagle o radost z nalézání svých vlastních období, dítěte, dívky, matky, dámy a babičky. Oslavte své proměny a prozkoumejte umění léčení, které přivedlo tolik žen dohromady, aby vytvořily nový klid a mír v této době, kdy Země prochází velkou změnou.

(Visited 20,531 times, 2 visits today)
20,531
Views