Malý chlapec je vyučován svým učitelem a mentorem brazilskému národnímu bojovému tanci capoeiře. Když chlapec, který si říká Brouk (portugalsky Besouro), dospěje, začne díky svému bojovému umění-tanci svého učitele chránit. Z něj se totiž mezitím stal bojovník proti zvůli bílých majitelů plantáží a proti jejich rasismu. Jednoho dne se však Brouk zdrží na tréninku capoeiry a mezitím skupina bílých násilníků učitele zavraždí. Brouk si to dává za vinu a odchází do divočiny. Tady se mu začne zjevovat bájný bojovník capoeiry a donutí ho, aby převzal učitelův boj…
Jenže to, co učitel dělal slovy, Brouk dělá činy. Ztluče několik pohůnků bílých plantážníků a místnímu plantážníkovi zničí stroje v manufaktuře na zpracování cukrové třtiny. Také zapálí některé plantáže. Místní plantážník, který si nechá říkat „plukovníku“, na něj pošle své rabiáty. Ti ho však nemohou nikde najít a v divočině v okolí se moc nevyznají. Brouka nakonec zrazuje jeho přítel Quero-Quero, který těžce nese, že dívka, kterou miloval, dala přednost Broukovi… (Prima)

Film vložen z youtube, z anglických titulků přeložil do slovenštiny Mindhunter29, do češtiny následně přeložila Xbobicekx. Pokud zjistíte, že se video nenačítá, prosím, napište.

video
(Visited 2,153 times, 1 visits today)

BROUK

2,153
Views